Algirdas Mikutis (g. 1957) – lėlių teatro režisierius, juvelyras. 1979 m. baigęs lėlių teatro aktoriaus studijas Lietuvos valstybinėje konservatorijoje, ilgą laiką dirbo aktoriumi, režisieriumi ir dailininku Vilniaus ir Telšių lėlių teatruose, statė spektaklius kituose teatruose bei televizijoje. Greta to, nuo 1985 m. pradėjo dalyvauti ir juvelyrikos parodose.

Juvelyrikoje ir mažųjų formų skulptūrose naudoja įvairias medžiagas – gintarą, dramblio kaulą, brangiuosius metalus. Kūriniuose Mikutis dažnai improvizuoja lietuvių pagoniškosios ir kitų įvairių senųjų kultūrų meno temomis, kuria subtilios modeliuotės mitologinių būtybių statulėles.

Bunkos Mozę Mikutis pakeičia minimaliai – vieną atlieją visą padengia auksu, o kitą apgaubia subtilia aukso juostele, tačiau tuo atkreipia dėmesį į Mozės istoriją. Mozės iš Egipto išvesti izraelitai, negalėdami sulaukti 40 dienų ant Sinajaus kalno Dievo instrukcijų klausančio savo vadovo, pradėjo abejoti tiek juo, tiek jo Dievu, tad nusiliedino aukso veršį – dievo stabą. Sugrįžęs Mozė aukso veršį sudaužė ir jo garbinimą pasmerkė, nes buvo pažeistas Dievo įsakymas negarbinti stabų, tačiau užstojo nusidėjusius izraelitus prieš Dievą ir galiausiai pervedė izraelitus per Raudonąją jūrą. Paauksuodamas Mozės atvaizdą, Mikutis nekuria iš Mozės stabo, tačiau jam suteikia pelnyto didingumo.